Каталог

Служба заказа и поддержки: (044) 206-56-09

ДТП... ЩО РОБИТИ?

Поради кваліфікованих експертів-автотехніки, провідних спеціалістів Державтоінспекції, досвідчених працівників автомобільного транспорту та адвокатів.

Подробнее

На запитання, винесене в заголовок книги, дають відповіді кваліфіковані експерти-автотехніки, провідні спеціалісти Державтоінспекції, досвідчені працівники автомобільного транспорту та адвокат. Причому, вони говорять про те, що у разі ДТП згідно чинного законодавства повинні робити не тільки водії, але й працівники Державтоінспекції, а при розслідуванні обставин ДТП – дізнавачі, слідчі і експерти.

Для водіїв просто необхідно знати ключові моменти при огляді місця дорожньо-транспортної пригоди (ДТП), свої права та обов’язки при розгляді обставин пригоди, можливості автотехнічної експертизи.

Рекомендується водіям та власникам автотранспортних засобів, учням автошкіл, менеджерам та інженерно-технічним працівникам автопідприємств, які займаються забезпеченням безпеки руху, а також працівникам Державтоін-спекції та страхових компаній.

Корисним видання буде і для адвокатів, слідчих, прокурорів та суддів, які займаються розслідуванням та розглядом кримінальних, адміністративних чи цивільних справ, пов’язаних із ДТП.

  • Вес, гр.: 78
  • Количество страниц: 200

На данный момент комментариев нет.

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии и оценки.